Predveď svoje barmanské zručnosti a zažiar v Londýne!

 

Tohtoročnou skvelou novinkou, ktorú si pre vás pripravila značka THE LONDON N°1 je vyhlásenie súťaže LEGENDS OF LONDON - po prvýkrát na Slovensku a v Českej republike v spolupráci so spoločnosťou ST. NICOLAUS.

Všetci slovenskí barmani, ktorí milujú svoje remeslo a barmanský fach je ich skutočnou vášňou, sa tento rok do 15. augusta môžu zaregistrovať na webe legendsoflondon.com a zažiariť tak spomedzi 12 zapojených krajín.

 

Legends of London

 

Chceš sa zapojiť do tejto prestížnej súťaže? Stačí vyplniť online formulár s receptom, popisom prípravy, pridať svoju fotku a fotku tvojho originálneho drinku z ginu.

Sprievodnou ideou ročníka 2019 je zvýšenie povedomia o nevyhnutnosti ochrany oceánov, ktorá by zároveň mala slúžiť ako inšpirácia pri tvorbe ginových nápojov. Zároveň značka THE LONDON N°1 venuje 1 € za každého registrovaného barmana organizácii The Ocean Clean Up.

 

London-Gin

Porota expertov vyberie spomedzi všetkých zapojených barmanov zo Slovenska a Českej republiky 4. septembra jedného postupujúceho, ktorý sa zúčastni medzinárodného kola. Veľké finále vyvrcholí v októbri 2019 priamo v Londýne, v srdci tohto famózneho ginu. Hlavnou cenou je finančná výhra v hodnote 1 600 Euro a možnosť stáže v londýnskych baroch.

Ak je barmanstvo tvojím skutočným koníčkom, neváhaj a prihlás sa!

    

Registrácia

 

Kontakt

Slovenská barmanská asociácia

Brezová 14

071 01  Michalovce

Slovenská republika

Minigaléria

JoomShaper